ІНСТИТУТ СИСТЕМНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
03680, м. Київ, вул. Любченка, 15
Телефони
Керівник
Литвин Валентин Васильович
Код ЄДРПОУ38218856
Дата реєстрації06.07.2012
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ІНСТИТУТ СИСТЕМНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІНСТИТУТ СИСТЕМНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ, ТОВ» присвоєно код 38218856.

Керівником підприємства «ІНСТИТУТ СИСТЕМНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ, ТОВ» є Литвин Валентин Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІНСТИТУТ СИСТЕМНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ, ТОВ» — м. Київ, вул. Любченка, 15.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІНСТИТУТ СИСТЕМНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах