НК МИКОЛИ БУКІНА, 52, ОСББ

Контакти

Юридична адреса
74900, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Букіна, 52
Телефони
Керівник
Царинникова Галина Олександрівна
Код ЄДРПОУ38223248
Дата реєстрації19.06.2012
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «НК МИКОЛИ БУКІНА, 52, ОСББ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НК МИКОЛИ БУКІНА, 52, ОСББ» присвоєно код 38223248.

Керівником підприємства «НК МИКОЛИ БУКІНА, 52, ОСББ» є Царинникова Галина Олександрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НК МИКОЛИ БУКІНА, 52, ОСББ» — Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Букіна, 52.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НК МИКОЛИ БУКІНА, 52, ОСББ»
Поділіться інформацією в соцмережах