ФЛОТІ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
65012, Одеська обл., м. Одеса, Приморський р-н., вул. ПАНТЕЛЕЙМОНІВСЬКА, б. 25, 5 ПОВЕРХ, офіс 18
Телефони
Керівник
Аладов Михайло Андрійович
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ38226159
Дата реєстрації06.06.2012
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ФЛОТІ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФЛОТІ, ТОВ» присвоєно код 38226159.

Керівником підприємства «ФЛОТІ, ТОВ» є Аладов Михайло Андрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФЛОТІ, ТОВ» — Одеська обл., м. Одеса, Приморський р-н., вул. ПАНТЕЛЕЙМОНІВСЬКА, б. 25, 5 ПОВЕРХ, офіс 18.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФЛОТІ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах