ТЕРРА АГРО., ТОВ

Контакти

Юридична адреса
11613, Житомирська обл., Малинський р-н, с. Скурати, вул. Шевченка, 12
Телефони
Керівник
Сервецька Наталія Петрівна
Код ЄДРПОУ38230323
Дата реєстрації24.10.2012
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ТЕРРА АГРО., ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТЕРРА АГРО., ТОВ» присвоєно код 38230323.

Керівником підприємства «ТЕРРА АГРО., ТОВ» є Сервецька Наталія Петрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТЕРРА АГРО., ТОВ» — Житомирська обл., Малинський р-н, с. Скурати, вул. Шевченка, 12.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТЕРРА АГРО., ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах