НОВОМОСКОВСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЦЕНТР МИЛОСЕРДЯ-РУКА НАДІЇ"

Контакти

Юридична адреса
51200, Дніпропетровська обл., м. Новомосковськ, вул. Шевченка, 12, к. 56
Керівник
Ковальська Людмила Олександрівна
Код ЄДРПОУ38231725
Дата реєстрації12.11.2012
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «НОВОМОСКОВСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ЦЕНТР МИЛОСЕРДЯ-РУКА НАДІЇ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НОВОМОСКОВСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЦЕНТР МИЛОСЕРДЯ-РУКА НАДІЇ"» присвоєно код 38231725.

Керівником підприємства «НОВОМОСКОВСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЦЕНТР МИЛОСЕРДЯ-РУКА НАДІЇ"» є Ковальська Людмила Олександрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НОВОМОСКОВСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЦЕНТР МИЛОСЕРДЯ-РУКА НАДІЇ"» — Дніпропетровська обл., м. Новомосковськ, вул. Шевченка, 12, к. 56.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НОВОМОСКОВСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ЦЕНТР МИЛОСЕРДЯ-РУКА НАДІЇ”»
Поділіться інформацією в соцмережах