ПРАЙД ДЕВЕЛОПМЕНТ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
01103, м. Київ, вул. Кіквідзе, 28
Телефони
Керівник
Абуладзе Нуну Леванівна
Код ЄДРПОУ38238830
Дата реєстрації25.05.2012
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПРАЙД ДЕВЕЛОПМЕНТ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРАЙД ДЕВЕЛОПМЕНТ, ТОВ» присвоєно код 38238830.

Керівником підприємства «ПРАЙД ДЕВЕЛОПМЕНТ, ТОВ» є Абуладзе Нуну Леванівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРАЙД ДЕВЕЛОПМЕНТ, ТОВ» — м. Київ, вул. Кіквідзе, 28.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРАЙД ДЕВЕЛОПМЕНТ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах