ДЕЛЬТА-МАРІН, СУДНОБУДІВЕЛЬНО-СУДНОРЕМОНТНА КОМПАНІЯ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
54017, м. Миколаїв, вул. Радянська, 13, к. 38
Телефони
Керівник
Іллічов Сергій Анатолійович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ38246794
Дата реєстрації08.08.2012
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ДЕЛЬТА-МАРІН, СУДНОБУДІВЕЛЬНО-СУДНОРЕМОНТНА КОМПАНІЯ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДЕЛЬТА-МАРІН, СУДНОБУДІВЕЛЬНО-СУДНОРЕМОНТНА КОМПАНІЯ, ТОВ» присвоєно код 38246794.

Керівником підприємства «ДЕЛЬТА-МАРІН, СУДНОБУДІВЕЛЬНО-СУДНОРЕМОНТНА КОМПАНІЯ, ТОВ» є Іллічов Сергій Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДЕЛЬТА-МАРІН, СУДНОБУДІВЕЛЬНО-СУДНОРЕМОНТНА КОМПАНІЯ, ТОВ» — м. Миколаїв, вул. Радянська, 13, к. 38.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДЕЛЬТА-МАРІН, СУДНОБУДІВЕЛЬНО-СУДНОРЕМОНТНА КОМПАНІЯ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах