ПОЗИТИВ, РЕКЛАМНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
54055, м. Миколаїв, просп. Леніна, 112
Телефони
Керівник
Приходько Денис Володимирович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ38246836
Дата реєстрації07.06.2012
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПОЗИТИВ, РЕКЛАМНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПОЗИТИВ, РЕКЛАМНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ, ТОВ» присвоєно код 38246836.

Керівником підприємства «ПОЗИТИВ, РЕКЛАМНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ, ТОВ» є Приходько Денис Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПОЗИТИВ, РЕКЛАМНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ, ТОВ» — м. Миколаїв, просп. Леніна, 112.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПОЗИТИВ, РЕКЛАМНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах