ЛІГА ІННОВАЦІЙ, ГО

Контакти

Юридична адреса
54008, м. Миколаїв, вул. Комсомольська, 108
Телефони
Керівник
Лобанов Олександр Миколайович
Код ЄДРПОУ38246904
Дата реєстрації26.06.2012
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЛІГА ІННОВАЦІЙ, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛІГА ІННОВАЦІЙ, ГО» присвоєно код 38246904.

Керівником підприємства «ЛІГА ІННОВАЦІЙ, ГО» є Лобанов Олександр Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛІГА ІННОВАЦІЙ, ГО» — м. Миколаїв, вул. Комсомольська, 108.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЛІГА ІННОВАЦІЙ, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах