НАЦІОНАЛЬНА КОМПАНІЯ ЮКРЕЙНІАН ШУГАР, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
54001, м. Миколаїв, вул. Спаська, 48, к. 28
Телефони
Керівник
Спірякін Андрій Михайлович
Код ЄДРПОУ38246930
Дата реєстрації03.07.2012
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «НАЦІОНАЛЬНА КОМПАНІЯ ЮКРЕЙНІАН ШУГАР, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НАЦІОНАЛЬНА КОМПАНІЯ ЮКРЕЙНІАН ШУГАР, ТОВ» присвоєно код 38246930.

Керівником підприємства «НАЦІОНАЛЬНА КОМПАНІЯ ЮКРЕЙНІАН ШУГАР, ТОВ» є Спірякін Андрій Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НАЦІОНАЛЬНА КОМПАНІЯ ЮКРЕЙНІАН ШУГАР, ТОВ» — м. Миколаїв, вул. Спаська, 48, к. 28.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НАЦІОНАЛЬНА КОМПАНІЯ ЮКРЕЙНІАН ШУГАР, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах