ВЕЛИКОБАГАЧАНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ, КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВЕЛИКОБАГАЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
38300, Полтавська обл., Миргородський р-н, смт. Велика Багачка, вул. Каштанова, 21
E-mail
Керівник, директор
Хан Валентина Віталіївна

Види діяльності КВЕД

Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ38396564
Дата реєстрації19.11.2012
Дата оновлення28.12.2022
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Увага!

У профілі компанії «ВЕЛИКОБАГАЧАНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ, КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВЕЛИКОБАГАЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» занадто мало інформації для просування на UA-REGION та індексації у пошуковій системі Google! Ми рекомендуємо додати унікальні тексти з описом продукції та послуг, рекламної інформації, ключових слів. А для просування на наших сайтах можете замовити один із чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВЕЛИКОБАГАЧАНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ, КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВЕЛИКОБАГАЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» присвоєно код 38396564.

Керівником підприємства «ВЕЛИКОБАГАЧАНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ, КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВЕЛИКОБАГАЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» є Хан Валентина Віталіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВЕЛИКОБАГАЧАНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ, КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВЕЛИКОБАГАЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» — Полтавська обл., Миргородський р-н, смт. Велика Багачка, вул. Каштанова, 21.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Відгуки про компанію «ВЕЛИКОБАГАЧАНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ, КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВЕЛИКОБАГАЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах