ТЕХНІКА ВС, ТОВ

Юридична назваТВС, ТОВ
Юридична адреса
79054, м. Львів, вул. Караджича, 14, к. 14
Фактична адреса
79039, м. Львів, вул. Ясна, 1
Телефоны

Продукція, послуги

Фото — ТЕХНІКА ВС, ТОВ Компанія ”ТВС” пропонує Вам:

Послуги металообробки:
- лазерна порізка;
- гнуття металу;
- порошкове фарбування.

Вентиляційне обладнання:
- вентиляційні установки;
- виготовлення повітропроводів та комплектуючих з сталі;
- виготовлення зонтів, кронштейнів.

Інформація про компанію

Надання якісних послуг - одне із ключових правил роботи компанії ”ТВС”. Тільки повна взаємодія з клієнтом допомагає досягнути високих результатів і виконати всі умови співпраці. Професіонали реалізують свій потенціал, а замовники отримують очікуване. Наша компанія пропонує найбільш продуктивну схему роботи, в основі якої лежить діалог з клієнтом. Адже поєднання Ваших ідей і знань спеціалістів «ТВС» направлене на забезпечення потрібного результату.

На початковій стадії співробітництва, інженерно - конструкторський відділ «ТВС» підготує техніко-комерційну пропозицію. Клієнту запропонують кілька варіантів реалізації поставленої задачі. Це дозволить торкнутися всіх можливих аспектів майбутнього проекту і знайти оптимальне рішення.

Якщо Вас цікавить лазерний розкрій та гнуття листового металу у місті Львів, по Вашому індивідуальному замовленню, зв’яжіться з нами найбільш зручним для вас методом.

Види діяльності

Ключові слова

лазерна різка львів, лазерна порізка металу, гнуття металу львів, порошкове фарбування, гнуття листового металу, вироби з оцинковки, вироби з нержавійки, вироби з металу на замовлення, повітропроводи прайс, порізка нержавійки, покраска порошкова, зонти з нержавійки, кронштейни ціни, металообробка в україні, металопорізка недорого, лазерний станок львів, різка металу, порізка металу, вентиляційні системи львів

Про компанію

Код ЄДРПОУ38425579
Керівник
Тимкович Петро Іванович — директор
Кількість співробітників7 чел.
Дата реєстрації19.02.2015
Дата оновлення15.06.2022
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТВС, ТОВ» присвоєно код 38425579.

Керівником підприємства «ТВС, ТОВ» є Тимкович Петро Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТВС, ТОВ» — м. Львів, вул. Караджича, 14, к. 14.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «ТВС, ТОВ» офіційний сайт: http://www.tvs.lviv.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Юридична назваТВС, ТОВ
Юридична адреса
79054, м. Львів, вул. Караджича, 14, к. 14
Фактична адреса
79039, м. Львів, вул. Ясна, 1
Телефони
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТЕХНІКА ВС, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах