ТЕХНІКА ВС, ТОВ

Юридична адреса
79054, м. Львів, вул. Караджича, 14, к. 14
Фактична адреса
79039, м. Львів, вул. Ясна, 1
Факс

Продукція, послуги

Фото — ТЕХНІКА ВС, ТОВ Компанія ”ТВС” пропонує Вам:

Послуги металообробки:
- лазерна порізка;
- гнуття металу;
- порошкове фарбування.

Вентиляційне обладнання:
- вентиляційні установки;
- виготовлення повітропроводів та комплектуючих з сталі;
- виготовлення зонтів, кронштейнів.

Рекламна інформація

Надання якісних послуг - одне із ключових правил роботи компанії «ТВС». Тільки повна взаємодія з клієнтом допомагає досягнути високих результатів і виконати всі умови співпраці. Професіонали реалізують свій потенціал, а замовники отримують очікуване. Наша компанія пропонує найбільш продуктивну схему роботи, в основі якої лежить діалог з клієнтом. Адже поєднання Ваших ідей і знань спеціалістів «ТВС» направлене на забезпечення потрібного результату.

На початковій стадії співробітництва, інженерно - конструкторський відділ «ТВС» підготує техніко-комерційну пропозицію. Клієнту запропонують кілька варіантів реалізації поставленої задачі. Це дозволить торкнутися всіх можливих аспектів майбутнього проекту і знайти оптимальне рішення.

Якщо Вас цікавить лазерний розкрій та гнуття листового металу у місті Львів, по Вашому індивідуальному замовленню, зв’яжіться з нами найбільш зручним для вас методом.

Види діяльності

Ключові слова

лазерна різка львів, лазерна порізка металу, гнуття металу львів, порошкове фарбування, гнуття листового металу, вироби з оцинковки, вироби з нержавійки, вироби з металу на замовлення, повітропроводи прайс, порізка нержавійки, покраска порошкова, зонти з нержавійки, кронштейни ціни, металообробка в україні, металопорізка недорого, лазерний станок львів, різка металу, порізка металу, вентиляційні системи львів

Про компанію

Юрид. назваТВС, ТОВ
Код ЄДРПОУ38425579
Дата реєстрації19.02.2015
Дата оновлення01.06.2020
Керівник
Тимкович Петро Іванович — директор
Кількість співробітників7 чел.
Щоб змінити інформацію про свою компанію увійдіть в кабінет
Якщо потрібно оновити інформацію про цю компанію на UA-REGION, повідомте нам за допомогою форми
Згідно з інформацією в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР) Статус юридичної особи зареєстровано

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТВС, ТОВ» присвоєно код 38425579.

Керівником підприємства «ТВС, ТОВ» є Тимкович Петро Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТВС, ТОВ» — м. Львів, вул. Караджича, 14, к. 14.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «ТВС, ТОВ» офіційний сайт: http://www.tvs.lviv.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Юридична адреса
79054, м. Львів, вул. Караджича, 14, к. 14
Фактична адреса
79039, м. Львів, вул. Ясна, 1
Факс
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТЕХНІКА ВС, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах