ППО ПРАЦІВНИКІВ УПРАВЛІННЯ УКРТРАНСІНСПЕКЦІЇ У КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
25028, м. Кропивницький, вул. Автолюбителів, 2
Керівник
Олійник Ольга Вікторівна
Код ЄДРПОУ38802606
Дата реєстрації15.07.2013
Дата оновлення06.05.2022

Види діяльності

У 2-5 разів більше продажів на тарифі «Україна. Gold», дізнайтеся про можливості пакету www.ua-region.com.ua/paket-gold
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ППО ПРАЦІВНИКІВ УПРАВЛІННЯ УКРТРАНСІНСПЕКЦІЇ У КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ППО ПРАЦІВНИКІВ УПРАВЛІННЯ УКРТРАНСІНСПЕКЦІЇ У КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ» присвоєно код 38802606.

Керівником підприємства «ППО ПРАЦІВНИКІВ УПРАВЛІННЯ УКРТРАНСІНСПЕКЦІЇ У КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ» є Олійник Ольга Вікторівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ППО ПРАЦІВНИКІВ УПРАВЛІННЯ УКРТРАНСІНСПЕКЦІЇ У КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ» — м. Кропивницький, вул. Автолюбителів, 2.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ППО ПРАЦІВНИКІВ УПРАВЛІННЯ УКРТРАНСІНСПЕКЦІЇ У КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах