ЄВРОПЕЙСЬКА УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ОСББ І ЖБК, СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
36007, м. Полтава, вул. Юрченка, 11/2
Телефони
Керівник
Чернігівський Роман Вікторович
Код ЄДРПОУ38803531
Дата реєстрації16.07.2013
Дата оновлення06.05.2022

Види діяльності

У 2-5 разів більше продажів на тарифі «Україна. Gold», дізнайтеся про можливості пакету www.ua-region.com.ua/paket-gold
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ЄВРОПЕЙСЬКА УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ОСББ І ЖБК, СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЄВРОПЕЙСЬКА УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ОСББ І ЖБК, СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ» присвоєно код 38803531.

Керівником підприємства «ЄВРОПЕЙСЬКА УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ОСББ І ЖБК, СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ» є Чернігівський Роман Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЄВРОПЕЙСЬКА УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ОСББ І ЖБК, СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ» — м. Полтава, вул. Юрченка, 11/2.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЄВРОПЕЙСЬКА УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ОСББ І ЖБК, СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах