АСОЦІАЦІЯ ОРГАНІВ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ МІСТА КИЄВА, ГРОМАДСЬКА СПІЛКА

Контакти

Юридична адреса
02152, м. Київ, вул. Бучми, 6
Керівник
Клімович Світлана Петрівна
Код ЄДРПОУ38808587
Дата реєстрації29.08.2013
Дата оновлення06.05.2022

Види діяльності

У 2-5 разів більше продажів на тарифі «Україна. Gold», дізнайтеся про можливості пакету www.ua-region.com.ua/paket-gold
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «АСОЦІАЦІЯ ОРГАНІВ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ МІСТА КИЄВА, ГРОМАДСЬКА СПІЛКА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АСОЦІАЦІЯ ОРГАНІВ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ МІСТА КИЄВА, ГРОМАДСЬКА СПІЛКА» присвоєно код 38808587.

Керівником підприємства «АСОЦІАЦІЯ ОРГАНІВ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ МІСТА КИЄВА, ГРОМАДСЬКА СПІЛКА» є Клімович Світлана Петрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АСОЦІАЦІЯ ОРГАНІВ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ МІСТА КИЄВА, ГРОМАДСЬКА СПІЛКА» — м. Київ, вул. Бучми, 6.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АСОЦІАЦІЯ ОРГАНІВ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ МІСТА КИЄВА, ГРОМАДСЬКА СПІЛКА»
Поділіться інформацією в соцмережах