РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ М. БУРШТИН ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
77111, Івано-Франківська обл., м. Бурштин, вул. Бандери, 3
Керівник
Родим’юк Володимир Ярославович
Код ЄДРПОУ38816687
Дата реєстрації26.04.2010
Дата оновлення09.02.2023

Види діяльності

У 2-5 разів більше продажів на тарифі «Україна. Gold», дізнайтеся про можливості пакету www.ua-region.com.ua/paket-gold
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ М. БУРШТИН ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ М. БУРШТИН ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 38816687.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ М. БУРШТИН ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Родим’юк Володимир Ярославович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ М. БУРШТИН ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Івано-Франківська обл., м. Бурштин, вул. Бандери, 3.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ М. БУРШТИН ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах