КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”ГОСПРОЗРАХУНКОВЕ ПРОЕКТНО-ВИРОБНИЧЕ АРХІТЕКТУРНО-ПЛАНУВАЛЬНЕ БЮРО” РОЖНЯТІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
77600, Івано-Франківська обл., Калуський р-н, смт. Рожнятів, вул. Шкільна, 1
Керівник
Співак Володимир Омелянович
Кількість працівників10 чол.
Код ЄДРПОУ38816870
Дата реєстрації15.05.2014
Дата оновлення06.05.2022

Види діяльності

У 2-5 разів більше продажів на тарифі «Україна. Gold», дізнайтеся про можливості пакету www.ua-region.com.ua/paket-gold
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”ГОСПРОЗРАХУНКОВЕ ПРОЕКТНО-ВИРОБНИЧЕ АРХІТЕКТУРНО-ПЛАНУВАЛЬНЕ БЮРО” РОЖНЯТІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”ГОСПРОЗРАХУНКОВЕ ПРОЕКТНО-ВИРОБНИЧЕ АРХІТЕКТУРНО-ПЛАНУВАЛЬНЕ БЮРО” РОЖНЯТІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» присвоєно код 38816870.

Керівником підприємства «КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”ГОСПРОЗРАХУНКОВЕ ПРОЕКТНО-ВИРОБНИЧЕ АРХІТЕКТУРНО-ПЛАНУВАЛЬНЕ БЮРО” РОЖНЯТІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» є Співак Володимир Омелянович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”ГОСПРОЗРАХУНКОВЕ ПРОЕКТНО-ВИРОБНИЧЕ АРХІТЕКТУРНО-ПЛАНУВАЛЬНЕ БЮРО” РОЖНЯТІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» — Івано-Франківська обл., Калуський р-н, смт. Рожнятів, вул. Шкільна, 1.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”ГОСПРОЗРАХУНКОВЕ ПРОЕКТНО-ВИРОБНИЧЕ АРХІТЕКТУРНО-ПЛАНУВАЛЬНЕ БЮРО” РОЖНЯТІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ»
Поділіться інформацією в соцмережах