РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІІЗАЦІЯ ”КРЕМІНСЬКИЙ ЦЕНТР ПРАВОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ, КОНСУЛЬТАЦІЇ ТА ДОПОМОГИ ”КОЛОХОРТ”

Контакти

Юридична адреса
92900, Луганська обл., Сєвєродонецький р-н, м. Кремінна, пл. Красна, 20
Телефони
Керівник
Андрєєв Олександр Вікторович
Код ЄДРПОУ38817298
Дата реєстрації03.02.2014
Дата оновлення22.02.2024

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІІЗАЦІЯ ”КРЕМІНСЬКИЙ ЦЕНТР ПРАВОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ, КОНСУЛЬТАЦІЇ ТА ДОПОМОГИ ”КОЛОХОРТ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІІЗАЦІЯ ”КРЕМІНСЬКИЙ ЦЕНТР ПРАВОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ, КОНСУЛЬТАЦІЇ ТА ДОПОМОГИ ”КОЛОХОРТ”» присвоєно код 38817298.

Керівником підприємства «РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІІЗАЦІЯ ”КРЕМІНСЬКИЙ ЦЕНТР ПРАВОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ, КОНСУЛЬТАЦІЇ ТА ДОПОМОГИ ”КОЛОХОРТ”» є Андрєєв Олександр Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІІЗАЦІЯ ”КРЕМІНСЬКИЙ ЦЕНТР ПРАВОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ, КОНСУЛЬТАЦІЇ ТА ДОПОМОГИ ”КОЛОХОРТ”» — Луганська обл., Сєвєродонецький р-н, м. Кремінна, пл. Красна, 20.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІІЗАЦІЯ ”КРЕМІНСЬКИЙ ЦЕНТР ПРАВОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ, КОНСУЛЬТАЦІЇ ТА ДОПОМОГИ ”КОЛОХОРТ”» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах