ТРУДОВИЙ АРХІВ МАРКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ, КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА

Контакти

Юридична адреса
92400, Луганська обл., Старобільський р-н, смт. Марківка, пров. Південний, 5
Телефони
Керівник
Ткаченко Наталія Петрівна
Код ЄДРПОУ38817497
Дата реєстрації05.11.2013
Дата оновлення20.08.2022

Види діяльності

У 2-5 разів більше продажів на тарифі «Україна. Gold», дізнайтеся про можливості пакету www.ua-region.com.ua/paket-gold
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ТРУДОВИЙ АРХІВ МАРКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ, КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТРУДОВИЙ АРХІВ МАРКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ, КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА» присвоєно код 38817497.

Керівником підприємства «ТРУДОВИЙ АРХІВ МАРКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ, КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА» є Ткаченко Наталія Петрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТРУДОВИЙ АРХІВ МАРКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ, КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА» — Луганська обл., Старобільський р-н, смт. Марківка, пров. Південний, 5.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТРУДОВИЙ АРХІВ МАРКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ, КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА»
Поділіться інформацією в соцмережах