РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ХРИСТИЯНСЬКА МІСІЯ ”СВІТЛО НА СХОДІ” ОБ’ЄДНАНОЇ ЦЕРКВИ ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ”

Контакти

Юридична адреса
93280, Луганська обл., Сєвєродонецький р-н, смт. Тошківка, вул. Кірова, 4
Керівник
Гарбузюк Назар Васильович

Види діяльності

Пакет «Україна. VIP» збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 40% після старту. Дізнайтесь більше про тариф, який окупає себе www.ua-region.com.ua/paket-vip

Про компанію

Код ЄДРПОУ38817984
Дата реєстрації19.10.2016
Дата оновлення25.10.2022
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ХРИСТИЯНСЬКА МІСІЯ ”СВІТЛО НА СХОДІ” ОБ’ЄДНАНОЇ ЦЕРКВИ ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ”» присвоєно код 38817984.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ХРИСТИЯНСЬКА МІСІЯ ”СВІТЛО НА СХОДІ” ОБ’ЄДНАНОЇ ЦЕРКВИ ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ”» є Гарбузюк Назар Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ХРИСТИЯНСЬКА МІСІЯ ”СВІТЛО НА СХОДІ” ОБ’ЄДНАНОЇ ЦЕРКВИ ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ”» — Луганська обл., Сєвєродонецький р-н, смт. Тошківка, вул. Кірова, 4.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ХРИСТИЯНСЬКА МІСІЯ ”СВІТЛО НА СХОДІ” ОБ’ЄДНАНОЇ ЦЕРКВИ ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ”»
Поділіться інформацією в соцмережах