СТАРОБІЛЬСЬКЕ ЛІСОМИСЛИВСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО, ППО ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА

Контакти

Юридична адреса
92741, Луганська обл., Старобільський р-н, с. Запорізьке
Телефони
Керівник
Половинко Володимир Олексійович
Код ЄДРПОУ38818548
Дата реєстрації17.10.2000
Дата оновлення19.08.2022

Види діяльності

У 2-5 разів більше продажів на тарифі «Україна. Gold», дізнайтеся про можливості пакету www.ua-region.com.ua/paket-gold
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «СТАРОБІЛЬСЬКЕ ЛІСОМИСЛИВСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО, ППО ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СТАРОБІЛЬСЬКЕ ЛІСОМИСЛИВСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО, ППО ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА» присвоєно код 38818548.

Керівником підприємства «СТАРОБІЛЬСЬКЕ ЛІСОМИСЛИВСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО, ППО ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА» є Половинко Володимир Олексійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СТАРОБІЛЬСЬКЕ ЛІСОМИСЛИВСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО, ППО ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА» — Луганська обл., Старобільський р-н, с. Запорізьке.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СТАРОБІЛЬСЬКЕ ЛІСОМИСЛИВСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО, ППО ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА»
Поділіться інформацією в соцмережах