РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ХРИСТИЯНСЬКА МІСІЯ ”ЄВАНГЕЛЬСЬКЕ МИЛОСЕРДЯ СЛОВО ЖИТТЯ”

Контакти

Юридична адреса
03040, м. Київ, пров. Задорожний, 4
Телефони
Керівник
Казьменко Сергій Володимирович
Код ЄДРПОУ38827966
Дата реєстрації05.08.2013
Дата оновлення25.10.2022

Види діяльності

У 2-5 разів більше продажів на тарифі «Україна. Gold», дізнайтеся про можливості пакету www.ua-region.com.ua/paket-gold
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ХРИСТИЯНСЬКА МІСІЯ ”ЄВАНГЕЛЬСЬКЕ МИЛОСЕРДЯ СЛОВО ЖИТТЯ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ХРИСТИЯНСЬКА МІСІЯ ”ЄВАНГЕЛЬСЬКЕ МИЛОСЕРДЯ СЛОВО ЖИТТЯ”» присвоєно код 38827966.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ХРИСТИЯНСЬКА МІСІЯ ”ЄВАНГЕЛЬСЬКЕ МИЛОСЕРДЯ СЛОВО ЖИТТЯ”» є Казьменко Сергій Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ХРИСТИЯНСЬКА МІСІЯ ”ЄВАНГЕЛЬСЬКЕ МИЛОСЕРДЯ СЛОВО ЖИТТЯ”» — м. Київ, пров. Задорожний, 4.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ХРИСТИЯНСЬКА МІСІЯ ”ЄВАНГЕЛЬСЬКЕ МИЛОСЕРДЯ СЛОВО ЖИТТЯ”»
Поділіться інформацією в соцмережах