ПАРАФІЯ СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА ЦІЛИТЕЛЯ М. ТЕРНОПІЛЬ ТЕРНОПІЛЬСЬКО-ЗБОРІВСЬКОЇ АРХИЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ, РО

Контакти

Юридична адреса
46000, м. Тернопіль, вул. Бережанська, 3а
Телефони
Керівник
Чамарник Василь Михайлович
Код ЄДРПОУ38838187
Дата реєстрації19.07.2013
Дата оновлення23.02.2024

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ПАРАФІЯ СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА ЦІЛИТЕЛЯ М. ТЕРНОПІЛЬ ТЕРНОПІЛЬСЬКО-ЗБОРІВСЬКОЇ АРХИЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ, РО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПАРАФІЯ СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА ЦІЛИТЕЛЯ М. ТЕРНОПІЛЬ ТЕРНОПІЛЬСЬКО-ЗБОРІВСЬКОЇ АРХИЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ, РО» присвоєно код 38838187.

Керівником підприємства «ПАРАФІЯ СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА ЦІЛИТЕЛЯ М. ТЕРНОПІЛЬ ТЕРНОПІЛЬСЬКО-ЗБОРІВСЬКОЇ АРХИЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ, РО» є Чамарник Василь Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПАРАФІЯ СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА ЦІЛИТЕЛЯ М. ТЕРНОПІЛЬ ТЕРНОПІЛЬСЬКО-ЗБОРІВСЬКОЇ АРХИЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ, РО» — м. Тернопіль, вул. Бережанська, 3а.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ПАРАФІЯ СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА ЦІЛИТЕЛЯ М. ТЕРНОПІЛЬ ТЕРНОПІЛЬСЬКО-ЗБОРІВСЬКОЇ АРХИЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ, РО» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах