СЕРЦЮ ВІД СЕРЦЯ, БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ БФ

Контакти

Юридична адреса
85207, Донецька обл., м. Торецьк, пров. Магнітогорський, 5, к. 1
Телефони
Керівник
Бондаренко Олександр Миколайович
Код ЄДРПОУ38838868
Дата реєстрації04.09.2013
Дата оновлення23.02.2024

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «СЕРЦЮ ВІД СЕРЦЯ, БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ БФ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СЕРЦЮ ВІД СЕРЦЯ, БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ БФ» присвоєно код 38838868.

Керівником підприємства «СЕРЦЮ ВІД СЕРЦЯ, БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ БФ» є Бондаренко Олександр Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СЕРЦЮ ВІД СЕРЦЯ, БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ БФ» — Донецька обл., м. Торецьк, пров. Магнітогорський, 5, к. 1.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «СЕРЦЮ ВІД СЕРЦЯ, БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ БФ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах