ТОВ ”ОСВІТНЬО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР ”ФАЙВ СТАР ЕКЕДЕМІ”

Контакти

Юридична адреса
54034, м. Миколаїв, просп. Миру, 13г, оф. 4
Керівник
Кривонос Тетяна Василівна
Кількість працівників1 чол.
Код ЄДРПОУ38841540
Дата реєстрації03.09.2013
Дата оновлення23.02.2024

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ТОВ ”ОСВІТНЬО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР ”ФАЙВ СТАР ЕКЕДЕМІ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТОВ ”ОСВІТНЬО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР ”ФАЙВ СТАР ЕКЕДЕМІ”» присвоєно код 38841540.

Керівником підприємства «ТОВ ”ОСВІТНЬО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР ”ФАЙВ СТАР ЕКЕДЕМІ”» є Кривонос Тетяна Василівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТОВ ”ОСВІТНЬО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР ”ФАЙВ СТАР ЕКЕДЕМІ”» — м. Миколаїв, просп. Миру, 13г, оф. 4.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ТОВ ”ОСВІТНЬО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР ”ФАЙВ СТАР ЕКЕДЕМІ”» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах