ВІДДІЛ-ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ГАДЯЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Контакти

Юридична адреса
37300, Полтавська обл., м. Гадяч, вул. Шевченка, 5
Керівник
Огілько Юлія Василівна
Код ЄДРПОУ38842502
Дата реєстрації25.09.2013
Дата оновлення23.02.2024

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ВІДДІЛ-ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ГАДЯЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВІДДІЛ-ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ГАДЯЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ» присвоєно код 38842502.

Керівником підприємства «ВІДДІЛ-ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ГАДЯЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ» є Огілько Юлія Василівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВІДДІЛ-ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ГАДЯЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ» — Полтавська обл., м. Гадяч, вул. Шевченка, 5.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ВІДДІЛ-ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ГАДЯЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах