КОЛОБОК, БЕРІЗКО-ЧЕЧЕЛЬНИЦЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ЯСЛА-САД ОЛЬГОПІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
24834, Вінницька обл., Чечельницький р-н, с. Берізки-Чечельницькі, КОМАРОВА, б. 5
Телефони
Керівник
Юраш Людмила Михайлівна
Код ЄДРПОУ38844342
Дата реєстрації19.11.2013
Дата оновлення06.05.2022

Види діяльності

У 2-5 разів більше продажів на тарифі «Україна. Gold», дізнайтеся про можливості пакету www.ua-region.com.ua/paket-gold
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «КОЛОБОК, БЕРІЗКО-ЧЕЧЕЛЬНИЦЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ЯСЛА-САД ОЛЬГОПІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОЛОБОК, БЕРІЗКО-ЧЕЧЕЛЬНИЦЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ЯСЛА-САД ОЛЬГОПІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ» присвоєно код 38844342.

Керівником підприємства «КОЛОБОК, БЕРІЗКО-ЧЕЧЕЛЬНИЦЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ЯСЛА-САД ОЛЬГОПІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ» є Юраш Людмила Михайлівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОЛОБОК, БЕРІЗКО-ЧЕЧЕЛЬНИЦЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ЯСЛА-САД ОЛЬГОПІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ» — Вінницька обл., Чечельницький р-н, с. Берізки-Чечельницькі, КОМАРОВА, б. 5.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОЛОБОК, БЕРІЗКО-ЧЕЧЕЛЬНИЦЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ЯСЛА-САД ОЛЬГОПІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ»
Поділіться інформацією в соцмережах