ОБ’ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ ”ЮБІЛЕЙНИЙ” М. ШАХТАРСЬКА

Контакти

Юридична адреса
86211, Донецька обл., м. Шахтарськ, вул. Леніна, 59
Телефони
Керівник
Кочетова Олена Вікторівна
Код ЄДРПОУ38850597
Дата реєстрації28.11.2013
Дата оновлення19.08.2022

Види діяльності

У 2-5 разів більше продажів на тарифі «Україна. Gold», дізнайтеся про можливості пакету www.ua-region.com.ua/paket-gold
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ОБ’ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ ”ЮБІЛЕЙНИЙ” М. ШАХТАРСЬКА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОБ’ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ ”ЮБІЛЕЙНИЙ” М. ШАХТАРСЬКА» присвоєно код 38850597.

Керівником підприємства «ОБ’ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ ”ЮБІЛЕЙНИЙ” М. ШАХТАРСЬКА» є Кочетова Олена Вікторівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОБ’ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ ”ЮБІЛЕЙНИЙ” М. ШАХТАРСЬКА» — Донецька обл., м. Шахтарськ, вул. Леніна, 59.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОБ’ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ ”ЮБІЛЕЙНИЙ” М. ШАХТАРСЬКА»
Поділіться інформацією в соцмережах