КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ”РАЙОННИЙ ЦЕНТР ФІЗИЧНОГО ЗДОРОВ’Я НАСЕЛЕННЯ ”СПОРТ ДЛЯ ВСІХ” МЕЛІТОПОЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ”

Контакти

Юридична адреса
72364, Запорізька обл., Мелітопольський р-н, с. Костянтинівка, вул. Маяковського, 165
Телефони
Керівник
Лінник Андрій Анатолійович
Код ЄДРПОУ38850984
Дата реєстрації03.10.2013
Дата оновлення06.05.2022

Види діяльності

У 2-5 разів більше продажів на тарифі «Україна. Gold», дізнайтеся про можливості пакету www.ua-region.com.ua/paket-gold
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ”РАЙОННИЙ ЦЕНТР ФІЗИЧНОГО ЗДОРОВ’Я НАСЕЛЕННЯ ”СПОРТ ДЛЯ ВСІХ” МЕЛІТОПОЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ”РАЙОННИЙ ЦЕНТР ФІЗИЧНОГО ЗДОРОВ’Я НАСЕЛЕННЯ ”СПОРТ ДЛЯ ВСІХ” МЕЛІТОПОЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ”» присвоєно код 38850984.

Керівником підприємства «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ”РАЙОННИЙ ЦЕНТР ФІЗИЧНОГО ЗДОРОВ’Я НАСЕЛЕННЯ ”СПОРТ ДЛЯ ВСІХ” МЕЛІТОПОЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ”» є Лінник Андрій Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ”РАЙОННИЙ ЦЕНТР ФІЗИЧНОГО ЗДОРОВ’Я НАСЕЛЕННЯ ”СПОРТ ДЛЯ ВСІХ” МЕЛІТОПОЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ”» — Запорізька обл., Мелітопольський р-н, с. Костянтинівка, вул. Маяковського, 165.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ”РАЙОННИЙ ЦЕНТР ФІЗИЧНОГО ЗДОРОВ’Я НАСЕЛЕННЯ ”СПОРТ ДЛЯ ВСІХ” МЕЛІТОПОЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ”»
Поділіться інформацією в соцмережах