ПІДЛІССЯ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ

Контакти

Юридична адреса
80463, Львівська обл., Львівський р-н, с. Старий Яричів
Телефони
Керівник
Пастух Емілія Адамівна
Код ЄДРПОУ38853755
Дата реєстрації15.04.1997
Дата оновлення23.02.2024

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ПІДЛІССЯ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПІДЛІССЯ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ» присвоєно код 38853755.

Керівником підприємства «ПІДЛІССЯ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ» є Пастух Емілія Адамівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПІДЛІССЯ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ» — Львівська обл., Львівський р-н, с. Старий Яричів.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ПІДЛІССЯ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах