ТЕХПРОМСАД, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
08141, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, Святопетрівська с. рада | с. Святопетрівське, вул. Петровського, 140, к. 11
Телефони
Керівник
Кияниця Максим Олександрович
Код ЄДРПОУ38857608
Дата реєстрації23.09.2013
Дата оновлення23.02.2024

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ТЕХПРОМСАД, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТЕХПРОМСАД, ТОВ» присвоєно код 38857608.

Керівником підприємства «ТЕХПРОМСАД, ТОВ» є Кияниця Максим Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТЕХПРОМСАД, ТОВ» — Київська обл., Києво-Святошинський р-н, Святопетрівська с. рада | с. Святопетрівське, вул. Петровського, 140, к. 11.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ТЕХПРОМСАД, ТОВ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах