ГАЙВОРОНСЬКА РАЙОННА СПІЛКА ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ В АФГАНІСТАНІ (ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ), ГО

Контакти

Юридична адреса
26300, Кіровоградська обл., Голованівський р-н, м. Гайворон, вул. Ташлицька, 4
Телефони
Керівник
Ясинецький Павло Петрович
Код ЄДРПОУ38857917
Дата реєстрації02.06.2014
Дата оновлення06.05.2022

Види діяльності

У 2-5 разів більше продажів на тарифі «Україна. Gold», дізнайтеся про можливості пакету www.ua-region.com.ua/paket-gold
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ГАЙВОРОНСЬКА РАЙОННА СПІЛКА ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ В АФГАНІСТАНІ (ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ), ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГАЙВОРОНСЬКА РАЙОННА СПІЛКА ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ В АФГАНІСТАНІ (ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ), ГО» присвоєно код 38857917.

Керівником підприємства «ГАЙВОРОНСЬКА РАЙОННА СПІЛКА ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ В АФГАНІСТАНІ (ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ), ГО» є Ясинецький Павло Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГАЙВОРОНСЬКА РАЙОННА СПІЛКА ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ В АФГАНІСТАНІ (ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ), ГО» — Кіровоградська обл., Голованівський р-н, м. Гайворон, вул. Ташлицька, 4.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГАЙВОРОНСЬКА РАЙОННА СПІЛКА ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ В АФГАНІСТАНІ (ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ), ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах