БЮРО АДВОКАТА БОЙКА ІГОРЯ ГРИГОРОВИЧА, АДВОКАТСЬКЕ БЮРО

Контакти

Юридична адреса
01135, м. Київ, вул. Чорновола, 26/2
Керівник
Бойко Ігор Григорович
Кількість працівників4 чол.
Код ЄДРПОУ38870200
Дата реєстрації15.08.2013
Дата оновлення23.02.2024

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «БЮРО АДВОКАТА БОЙКА ІГОРЯ ГРИГОРОВИЧА, АДВОКАТСЬКЕ БЮРО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БЮРО АДВОКАТА БОЙКА ІГОРЯ ГРИГОРОВИЧА, АДВОКАТСЬКЕ БЮРО» присвоєно код 38870200.

Керівником підприємства «БЮРО АДВОКАТА БОЙКА ІГОРЯ ГРИГОРОВИЧА, АДВОКАТСЬКЕ БЮРО» є Бойко Ігор Григорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БЮРО АДВОКАТА БОЙКА ІГОРЯ ГРИГОРОВИЧА, АДВОКАТСЬКЕ БЮРО» — м. Київ, вул. Чорновола, 26/2.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «БЮРО АДВОКАТА БОЙКА ІГОРЯ ГРИГОРОВИЧА, АДВОКАТСЬКЕ БЮРО» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах