ПОЛТАВСЬКА НЕЗАЛЕЖНА ЕКСПЕРТНА ОРГАНІЗАЦІЯ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
36008, м. Полтава, вул. Європейська, 225
Керівник
Василевський Андрій Леонідович
Кількість працівників3 чол.
Код ЄДРПОУ38874871
Дата реєстрації22.08.2013
Дата оновлення23.02.2024

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ПОЛТАВСЬКА НЕЗАЛЕЖНА ЕКСПЕРТНА ОРГАНІЗАЦІЯ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПОЛТАВСЬКА НЕЗАЛЕЖНА ЕКСПЕРТНА ОРГАНІЗАЦІЯ, ТОВ» присвоєно код 38874871.

Керівником підприємства «ПОЛТАВСЬКА НЕЗАЛЕЖНА ЕКСПЕРТНА ОРГАНІЗАЦІЯ, ТОВ» є Василевський Андрій Леонідович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПОЛТАВСЬКА НЕЗАЛЕЖНА ЕКСПЕРТНА ОРГАНІЗАЦІЯ, ТОВ» — м. Полтава, вул. Європейська, 225.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ПОЛТАВСЬКА НЕЗАЛЕЖНА ЕКСПЕРТНА ОРГАНІЗАЦІЯ, ТОВ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах