ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО УВП УТОС

Контакти

Юридична адреса
46005, м. Тернопіль, вул. Студинського, 13
Телефони
Керівник
Котик Богдан Орестович
Код ЄДРПОУ38875894
Дата реєстрації10.04.2000
Дата оновлення23.02.2024

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО УВП УТОС» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО УВП УТОС» присвоєно код 38875894.

Керівником підприємства «ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО УВП УТОС» є Котик Богдан Орестович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО УВП УТОС» — м. Тернопіль, вул. Студинського, 13.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО УВП УТОС» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах