ЕКС ЮРЕ, ЮРИДИЧНА ФІРМА, АДВОКАТСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ

Контакти

Юридична адреса
49027, м. Дніпро, вул. Єфремова, 2а, к. 32
Телефони
Керівник
Шпак Володимир Іванович
Код ЄДРПОУ38897897
Дата реєстрації05.09.2013
Дата оновлення19.03.2024

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ЕКС ЮРЕ, ЮРИДИЧНА ФІРМА, АДВОКАТСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЕКС ЮРЕ, ЮРИДИЧНА ФІРМА, АДВОКАТСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ» присвоєно код 38897897.

Керівником підприємства «ЕКС ЮРЕ, ЮРИДИЧНА ФІРМА, АДВОКАТСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ» є Шпак Володимир Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЕКС ЮРЕ, ЮРИДИЧНА ФІРМА, АДВОКАТСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ» — м. Дніпро, вул. Єфремова, 2а, к. 32.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ЕКС ЮРЕ, ЮРИДИЧНА ФІРМА, АДВОКАТСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах