ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ” САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО ІМЕНІ 50-РІЧЧЯ ЖОВТНЯ

Контакти

Юридична адреса
23100, Вінницька обл., м. Жмеринка, вул. Одеська, 158
Телефони
Керівник
Лісяна Любов Юхимівна
Код ЄДРПОУ38900443
Дата реєстрації16.09.2013
Дата оновлення23.02.2024

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ” САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО ІМЕНІ 50-РІЧЧЯ ЖОВТНЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ” САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО ІМЕНІ 50-РІЧЧЯ ЖОВТНЯ» присвоєно код 38900443.

Керівником підприємства «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ” САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО ІМЕНІ 50-РІЧЧЯ ЖОВТНЯ» є Лісяна Любов Юхимівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ” САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО ІМЕНІ 50-РІЧЧЯ ЖОВТНЯ» — Вінницька обл., м. Жмеринка, вул. Одеська, 158.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ” САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО ІМЕНІ 50-РІЧЧЯ ЖОВТНЯ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах