ЛУЦЬКА БАЗА ПРОДОВОЛЬЧИХ ТОВАРІВ, СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО

Контакти

Юридична адреса
43021, м. Луцьк, вул. Яровиця, 4
Телефони
Керівник, директор
Горгут Володимир Михайлович

Види діяльності КВЕД

Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ38913395
Кількість працівників2 чол.
Дата реєстрації26.09.2013
Дата оновлення25.08.2023
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Увага!

У профілі компанії «ЛУЦЬКА БАЗА ПРОДОВОЛЬЧИХ ТОВАРІВ, СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО» занадто мало інформації для просування на UA-REGION та індексації у пошуковій системі Google! Ми рекомендуємо додати унікальні тексти з описом продукції та послуг, рекламної інформації, ключових слів. А для просування на наших сайтах можете замовити один із чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛУЦЬКА БАЗА ПРОДОВОЛЬЧИХ ТОВАРІВ, СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 38913395.

Керівником підприємства «ЛУЦЬКА БАЗА ПРОДОВОЛЬЧИХ ТОВАРІВ, СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО» є Горгут Володимир Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛУЦЬКА БАЗА ПРОДОВОЛЬЧИХ ТОВАРІВ, СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО» — м. Луцьк, вул. Яровиця, 4.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Відгуки про компанію «ЛУЦЬКА БАЗА ПРОДОВОЛЬЧИХ ТОВАРІВ, СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах