СИЛЬНЕ СУСПІЛЬСТВО, ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ, ГО

Контакти

Юридична адреса
01001, м. Київ, вул. Велика Житомирська, 20 корп. А, оф. 901
Керівник
Шевченко Павло Васильович
Код ЄДРПОУ38928673
Дата реєстрації08.10.2013
Дата оновлення23.02.2024

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «СИЛЬНЕ СУСПІЛЬСТВО, ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СИЛЬНЕ СУСПІЛЬСТВО, ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ, ГО» присвоєно код 38928673.

Керівником підприємства «СИЛЬНЕ СУСПІЛЬСТВО, ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ, ГО» є Шевченко Павло Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СИЛЬНЕ СУСПІЛЬСТВО, ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ, ГО» — м. Київ, вул. Велика Житомирська, 20 корп. А, оф. 901.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «СИЛЬНЕ СУСПІЛЬСТВО, ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ, ГО» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах