МАСТЕР КАРТ РЕЙСІНГ ТІМ, МОЛОДІЖНА ОРГАНІЗАЦІЯ, ГО

Контакти

Юридична адреса
02160, м. Київ, шосе Харківське, 4/1, к. 10
Керівник
Скуз Ігор Васильович
Код ЄДРПОУ38931026
Дата реєстрації10.10.2013
Дата оновлення23.02.2024

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «МАСТЕР КАРТ РЕЙСІНГ ТІМ, МОЛОДІЖНА ОРГАНІЗАЦІЯ, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МАСТЕР КАРТ РЕЙСІНГ ТІМ, МОЛОДІЖНА ОРГАНІЗАЦІЯ, ГО» присвоєно код 38931026.

Керівником підприємства «МАСТЕР КАРТ РЕЙСІНГ ТІМ, МОЛОДІЖНА ОРГАНІЗАЦІЯ, ГО» є Скуз Ігор Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МАСТЕР КАРТ РЕЙСІНГ ТІМ, МОЛОДІЖНА ОРГАНІЗАЦІЯ, ГО» — м. Київ, шосе Харківське, 4/1, к. 10.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «МАСТЕР КАРТ РЕЙСІНГ ТІМ, МОЛОДІЖНА ОРГАНІЗАЦІЯ, ГО» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах