ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ ХОРТИНГУ, ГО

Контакти

Юридична адреса
75722, Херсонська обл., Скадовський р-н, смт. Лазурне, вул. Гагаріна, 49 корп. А
Керівник
Аракелов Георгій Давидович
Код ЄДРПОУ38935114
Дата реєстрації14.10.2013
Дата оновлення23.02.2024

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ ХОРТИНГУ, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ ХОРТИНГУ, ГО» присвоєно код 38935114.

Керівником підприємства «ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ ХОРТИНГУ, ГО» є Аракелов Георгій Давидович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ ХОРТИНГУ, ГО» — Херсонська обл., Скадовський р-н, смт. Лазурне, вул. Гагаріна, 49 корп. А.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ ХОРТИНГУ, ГО» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах