ЯРМОЛИНЕЦЬКЕ М’ЯСОПЕРЕРОБНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
58018, м. Чернівці, вул. Чкалова, 21
Телефони
Керівник
Немерюк Валентина Василівна
Код ЄДРПОУ38936197
Дата реєстрації15.10.2013
Дата оновлення23.02.2024

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ЯРМОЛИНЕЦЬКЕ М’ЯСОПЕРЕРОБНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЯРМОЛИНЕЦЬКЕ М’ЯСОПЕРЕРОБНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ» присвоєно код 38936197.

Керівником підприємства «ЯРМОЛИНЕЦЬКЕ М’ЯСОПЕРЕРОБНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ» є Немерюк Валентина Василівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЯРМОЛИНЕЦЬКЕ М’ЯСОПЕРЕРОБНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ» — м. Чернівці, вул. Чкалова, 21.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ЯРМОЛИНЕЦЬКЕ М’ЯСОПЕРЕРОБНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах