АСОЦІАЦІЯ ПРОФІЛАКТИКИ СТОМАТОЛОГІЧНОГО ЗДОРОВ’Я, ГО

Контакти

Юридична адреса
04210, м. Київ, просп. Героїв Сталінграда, 9, оф. 174
Телефони
Керівник
Фартушна Антоніна Миколаївна
Код ЄДРПОУ38945717
Дата реєстрації22.10.2013
Дата оновлення23.02.2024

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «АСОЦІАЦІЯ ПРОФІЛАКТИКИ СТОМАТОЛОГІЧНОГО ЗДОРОВ’Я, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АСОЦІАЦІЯ ПРОФІЛАКТИКИ СТОМАТОЛОГІЧНОГО ЗДОРОВ’Я, ГО» присвоєно код 38945717.

Керівником підприємства «АСОЦІАЦІЯ ПРОФІЛАКТИКИ СТОМАТОЛОГІЧНОГО ЗДОРОВ’Я, ГО» є Фартушна Антоніна Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АСОЦІАЦІЯ ПРОФІЛАКТИКИ СТОМАТОЛОГІЧНОГО ЗДОРОВ’Я, ГО» — м. Київ, просп. Героїв Сталінграда, 9, оф. 174.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «АСОЦІАЦІЯ ПРОФІЛАКТИКИ СТОМАТОЛОГІЧНОГО ЗДОРОВ’Я, ГО» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах