БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ”ЄДИНА ЄВРОПА”

Контакти

Юридична адреса
43023, м. Луцьк, вул. Індустріальна, 2, оф. 3
Керівник
Жук Олександр Євгенович
Код ЄДРПОУ39208592
Дата реєстрації08.05.2014
Дата оновлення24.02.2024

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ”ЄДИНА ЄВРОПА”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ”ЄДИНА ЄВРОПА”» присвоєно код 39208592.

Керівником підприємства «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ”ЄДИНА ЄВРОПА”» є Жук Олександр Євгенович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ”ЄДИНА ЄВРОПА”» — м. Луцьк, вул. Індустріальна, 2, оф. 3.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ”ЄДИНА ЄВРОПА”» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах