УКРТРАСБЕЗПЕКА

Юридична назваДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З БЕЗПЕКИ НА ТРАНСПОРТІ
Юридична адреса
03680, м. Київ, вул. Фізкультури, 9
Телефони

Продукція, послуги

Наші послуги:
- удосконалення функціонування пунктів пропуску через державний кордон;
- підвищення прозорості, боротьби з корупцією, зменшення транспортних витрат та збільшення ефективності транспорту;
- підвищення ефективності внутрішніх логістичних операцій вантажного транспорту через усунення існуючих перешкод та вдосконалення відповідної інфраструктури, а також її поєднання з міжнародною та Транс’європейською транспортною мережею (TEN-T);
- підготовка та реалізація відповідної концепції або виконання програми (планів) розвитку мультимодальних перевезень та логістичних технологій, ін. заходи;
- модернізація існуючих та будівництва нових об’єктів транспортно-логістичної інфраструктури для забезпечення потреби у наданні якісних послуг перевезень, задоволення потреб економіки у перевезенні з урахуванням ресурсних та екологічних обмежень, зменшення транспортної складової у вартості продукції.

Інформація про компанію

Наша основна місія - це сформувати та реалізувати державну політику у сферах авіаційного, автомобільного, залізничного, морського і річкового, міського електричного транспорту та у сферах використання повітряного простору України, метрополітенів, дорожнього господарства, надати послуги поштового зв’язку, забезпечити безпеку руху, навігаційно-гідрографічного забезпечити судноплавство, торговельного мореплавство.

Види діяльності КВЕД

Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ39816845
Керівник
Зборовський Євген Сергійович — директор
Дата реєстрації03.06.2015
Дата оновлення09.01.2024

Графік роботи

Понеділок:
08:00 — 17:00
Вівторок:
08:00 — 17:00
Середа:
08:00 — 17:00
Четвер:
08:00 — 17:00
П'ятниця:
08:00 — 15:45
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З БЕЗПЕКИ НА ТРАНСПОРТІ» присвоєно код 39816845.

Керівником підприємства «ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З БЕЗПЕКИ НА ТРАНСПОРТІ» є Зборовський Євген Сергійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З БЕЗПЕКИ НА ТРАНСПОРТІ» — м. Київ, вул. Фізкультури, 9.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З БЕЗПЕКИ НА ТРАНСПОРТІ» офіційний сайт: https://mtu.gov.ua/

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Юридична назваДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З БЕЗПЕКИ НА ТРАНСПОРТІ
Юридична адреса
03680, м. Київ, вул. Фізкультури, 9
Телефони
Відгуки про компанію «УКРТРАСБЕЗПЕКА». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах