РЕЙ БРОВАРИ, ТОВ

Адреса
79022, м. Львів, вул. Городоцька, 174, оф. 301

Продукція, послуги

Фото — РЕЙ БРОВАРИ, ТОВ Пропонуємо послуги з утилізації:
- промислові відходи;
- небезпечні відходи;
- медичні відходи;
- автомобільні відходи;
- сільськогосподарські відходи;
- меблеві відходи;
- рідкі відходи;
- харчові відходи;
- відходи нафтової галузі;
- судові та портові відходи;
- побутова техніка;
- оргтехніка;
- техніка;
- обладнання;
- лампи;
- неліквідована продукція;
- інші відходи.

Інформація про компанію

На сьогоднішній день екологія нашої країни є не в найкращому стані, і хто як не ми, громадянини України, можемо посприяти поліпшенню стану екології. Чим швидше людина почне робити ”кроки” у допомозі природі, тим більше буде шансів для створення гідного довкілля.

Компанія ”Рей Бровари” пропонує екологічні послуги, а точніше збір, транспортування, сортування і зберігання вторинної сировини та небезпечних відходів для їх подальшої утилізації.

Наша головна мета - запропонувати не тільки якісні послуги, але й зробити світ чистішим, безпечнішим завдяки швидкому та надійному вивозу сміття і його утилізації.

Ми дотримуємось усіх необхідних вимог при збиранні, збереженні та утилізації відходів, що дозволяє екологічно та безпечно знищувати усі відходи, які не можна утилізувати та захоронення на полігонах.

Маємо новітнє спеціалізоване обладнання та сучасний виробничий комплекс.

Звертайтесь, адже компанія ”Рей Бровари” гарантує високий рівень послуг, що надаються, ефективні і вигідні умови співпраці, оперативність і 100% виконання договірних зобов’язань.

Види діяльності

Ключові слова

утилізація відходів львів, переробка відходів вартість, сортування сміття у львові, утилізація небезпечних відходів, вивіз сміття ціна, послуги з вивезення сміття, демеркуризація львів ціна, утилізація люмінесцентних ламп, утилізація біологічних відходів, утилізація органічних відходів, тарифи на вивіз сміття, перевезення небезпечних відходів, еко утилізація у львові, утилізація ртутних ламп та термометрів ціна, знешкодження відходів, вивіз відходів недорого, де здати люмінесцентні лампи львів, знешкодження небезпечних відходів

Про компанію

Код ЄДРПОУ39817807
Керівник
Шаповаленко Микола Федорович — керівник
Дата реєстрації04.06.2015
Дата оновлення26.03.2021

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЙ БРОВАРИ, ТОВ» присвоєно код 39817807.

Керівником підприємства «РЕЙ БРОВАРИ, ТОВ» є Шаповаленко Микола Федорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЙ БРОВАРИ, ТОВ» — м. Львів, вул. Городоцька, 174, оф. 301.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Адреса
79022, м. Львів, вул. Городоцька, 174, оф. 301
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЙ БРОВАРИ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах