ПІДПРИЄМСТВО ОБ’ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН "ЖИТТЄГРАЙ"

Контакти

Юридична адреса
01015, м. Київ, вул. Московська, 36
Телефони
Керівник
Богатчук Петро Павлович
Код ЄДРПОУ40239985
Дата реєстрації19.02.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПІДПРИЄМСТВО ОБ’ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН ”ЖИТТЄГРАЙ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПІДПРИЄМСТВО ОБ’ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН "ЖИТТЄГРАЙ"» присвоєно код 40239985.

Керівником підприємства «ПІДПРИЄМСТВО ОБ’ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН "ЖИТТЄГРАЙ"» є Богатчук Петро Павлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПІДПРИЄМСТВО ОБ’ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН "ЖИТТЄГРАЙ"» — м. Київ, вул. Московська, 36.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПІДПРИЄМСТВО ОБ’ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН ”ЖИТТЄГРАЙ”»
Поділіться інформацією в соцмережах