ВЕРСТАТОБУДІВНИКІВ, 2, ОСББ

Контакти

Юридична адреса
51400, Дніпропетровська обл., м. Павлоград, вул. Верстатобудівників, 2
Телефони
Керівник
Мікрюкова Олена Петрівна
Код ЄДРПОУ40269962
Дата реєстрації19.02.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ВЕРСТАТОБУДІВНИКІВ, 2, ОСББ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВЕРСТАТОБУДІВНИКІВ, 2, ОСББ» присвоєно код 40269962.

Керівником підприємства «ВЕРСТАТОБУДІВНИКІВ, 2, ОСББ» є Мікрюкова Олена Петрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВЕРСТАТОБУДІВНИКІВ, 2, ОСББ» — Дніпропетровська обл., м. Павлоград, вул. Верстатобудівників, 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВЕРСТАТОБУДІВНИКІВ, 2, ОСББ»
Поділіться інформацією в соцмережах