РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "УПРАВЛІННЯ ВІЙСЬКОВОГО КАПЕЛАНСТВА МУСУЛЬМАН УКРАЇНИ"

Контакти

Юридична адреса
04119, м. Київ, вул. Дегтярівська, 25а
Телефони
Керівник
Путілін Сергій Володимирович
Код ЄДРПОУ40278872
Дата реєстрації19.02.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”УПРАВЛІННЯ ВІЙСЬКОВОГО КАПЕЛАНСТВА МУСУЛЬМАН УКРАЇНИ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "УПРАВЛІННЯ ВІЙСЬКОВОГО КАПЕЛАНСТВА МУСУЛЬМАН УКРАЇНИ"» присвоєно код 40278872.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "УПРАВЛІННЯ ВІЙСЬКОВОГО КАПЕЛАНСТВА МУСУЛЬМАН УКРАЇНИ"» є Путілін Сергій Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "УПРАВЛІННЯ ВІЙСЬКОВОГО КАПЕЛАНСТВА МУСУЛЬМАН УКРАЇНИ"» — м. Київ, вул. Дегтярівська, 25а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”УПРАВЛІННЯ ВІЙСЬКОВОГО КАПЕЛАНСТВА МУСУЛЬМАН УКРАЇНИ”»
Поділіться інформацією в соцмережах