ЛАМОДА, ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН ОДЯГУ, ВЗУТТЯ ТА АКСЕСУАРІВ

Юридична назваЛАМОДА, ТОВ
Юридична адреса
03115, м. Київ, просп. Перемоги, 136
Телефони

Продукція, послуги

Пропонуємо для жінок, чоловіків, дітей:
- одяг;
- взуття;
- аксесуари;
- та інше.

Інформація про компанію

Компанія Lamoda - глобальний інтернет-проект, створений за підтримки провідних світових інвесторів: Rocket Internet, Tengelmann Group, Holtzbrinck Ventures, Investment AB Kinnevik, JP Morgan Asset Management і PPR Group – і знаходиться під управлінням німецького менеджменту. Lamoda ставить на перше місце задоволеність покупців і гарантує своїм клієнтам захоплюючу подорож у світ моди, європейський рівень сервісу та задоволення від шопінгу.

Деякі марки, наприклад MadaM T, People, Zign, Lamania, ексклюзивно представлені тільки на Lamoda. Демократична цінова політика цих брендів дозволить модницям оновлювати свій гардероб так часто, як їм захочеться. Крім цього на сайті можна знайти такі популярні та всіма улюблені бренди, як Mango, Ash, Adidas, Kira Plastinina, Only і Vero Moda.

Види діяльності

Пакет «Україна. VIP» збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 40% після старту. Дізнайтесь більше про тариф, який окупає себе www.ua-region.com.ua/paket-vip

Про компанію

Код ЄДРПОУ40285633
Керівник
Кулібаба Олександр Олександрович
Дата реєстрації18.02.2016
Дата оновлення11.05.2022
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛАМОДА, ТОВ» присвоєно код 40285633.

Керівником підприємства «ЛАМОДА, ТОВ» є Кулібаба Олександр Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛАМОДА, ТОВ» — м. Київ, просп. Перемоги, 136.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Юридична назваЛАМОДА, ТОВ
Юридична адреса
03115, м. Київ, просп. Перемоги, 136
Телефони
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЛАМОДА, ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН ОДЯГУ, ВЗУТТЯ ТА АКСЕСУАРІВ»
Поділіться інформацією в соцмережах